Tréninkový agility žebřík 6m x 0,5m FITandFIGHT

Kód: 28334
Tip
Neohodnoceno
Značka: FITandFIGHT
399 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ideální pomůcka pro sportovní kondiční přípravu - pro vnitřní i venkovní cvičení. Koordinační žebřík má délku cca 6 metrů, šířku 50 cm a 12 nastavitelných průsečíků. Pytel je součást balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální pomůcka pro sportovní kondiční přípravu - pro vnitřní i venkovní cvičení. Žebřík je vhodný pro každého, kdo by chtěl zlepšit svou rychlost, agilitu a rovnováhu. Tréninkový žebřík vám dává možnost zlepšovat vaši koordinaci a ovládat vaše tělo. Je to dokonalé příslušenství jak pro lidi, kteří sportují profesionálně, tak pro amatéry. Koordinační žebřík je také skvělý pro nápravná cvičení pro děti všech věkových kategorií. Příčníky jsou plně nastavitelné, díky čemuž je můžete nastavit tak, aby vyhovovaly schopnostem osoby, která je používá, nebo aby se přizpůsobily různým cvičením.

Koordinační žebřík má délku cca 6 metrů, šířku 50 cm a 12 průsečíků. Příčky je možné plynule posouvat a po nastavení vhodných rozestupů je možné příčky zafixovat pomocí dvou otvorů v každé z nich. Konce řemínků jsou opatřeny očky pro zajištění proti posunutí žebříku. Cvičení s využitím výcvikového žebříku lze upravit podle vašich potřeb. Cvičení jsou založena na rychlém pohybu nohou, který je co nejrychlejší - znamená to, že se musíte pohybovat mezi příčkami tak rychle, jak jen můžete (přední, boční nebo zpět). Žebřík vám umožňuje zlepšit běh, skákání, můžete ho také použít na ruce a další svaly těla - vše závisí na vaší představivosti a cíli cvičení.
Tréninkový žebřík je skvělý při vývoji vašich svalů a umožňuje vám zlepšit reakční dobu, což znamená lepší výsledky během sportovních soutěží. Je to také dokonalý způsob, jak zlelpšovat vaši koordinaci, přesnost, rovnováhu a celkovou kontrolu nad tělem. Po uklizení cvičební žebřík nevyžaduje mnoho místa, můžete jej složit do pytle, který je součástí balení. To vám umožňuje bez problémů žebřík ukládat a nosit s sebou, kam potřebujete.

Parametry:

  • Materiál: TPE + nylon
  • Rozměr: 600 x 50 cm
  • Počet příček: 12


Upozornění:

  • Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: