Výměna zboží

Výměna zboží

Pokud jste u nás zakoupili zboží, které vám nevyhovuje a přejete si ho vyměnit, informujte nás prosím o tomto dopředu před jeho odesláním na náš email: info@sport99.cz , případně nás kontaktujte na tel.: +420 704 979 333 (Po-Pá / 9-17hod.). Napište nám, za jaké nové chcete zboží vyměnit. Zboží lze vyměnit v zákonné lhůtě 14-ti dnů od jeho doručení.

Zboží musí být nepoužité, zabalené v původním obalu, nepoškozené. Společně se domluvíme na nejlepším postupu pro zaslání zboží zpět k nám. Dle typu zboží a charakteru zboží vybereme společně ten nejlepší a nejlevnější způsob dopravy. Pro nejlepší průběh a vyřízení, prosíme dodržujte tento postup:

1) INFORMUJTE NÁS O ŽÁDOSTI VÝMĚNY

Zašlete nám email na dresu: info@sport99.cz s popisem jaké zboží chcete vrátit a jaké nové zboží chcete, abychom vám zaslali. 

2) DOPRAVA ZBOŽÍ K NÁM

Zboží běžného typu (oblečení, chrániče, brusle a jiné menší sportovní vybavení) nám můžete zaslat těmito způsoby:

a) Českou poštou jako balík do BALÍKOVNY na adresu: Krmení pro zvířátkatř. Dr. Beneše 2, UNHOŠŤ, 27351, příjemce: ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o.  (Tato adresa slouží pouze jako zasílací, není kontaktní adresou a není zde kamenná prodejna)

nebo

b) Zásilkovnou na výdejní místo: Příjemce: ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o., výdejní místo ZÁSILKOVNY: Krmení pro zvířátka, tř. Dr. Beneše 2, Unhošť, 27351

c) Zboží většího rozměru nebo váhy (koloběžky a jiné): VŽDY NÁS NEJDŘÍVE KONTAKTUJTE NA TEL.: + 420 704 979333 . Zajistíme svoz od vás.

Zboží nikdy nezasílejte jako dobírku, taková zásilka nebude převzata. Do zásilky přiložte kopii dokladu, kterou jste od nás obdrželi při koupi.