ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

Kupující má právo podle nového občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Ke zboží přiloží písemnou žádost o odstoupení od kupní smlouvy, doklad o nákupu, iniciály kupujícího a číslo účtu, na který bude finanční obnos vrácen. Po obdržení vráceného zboží prodávající zboží zkontroluje a obratem vrátí kupujícímu odpovídající částku za zboží. 
(Poštovné se nevrací.)

V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOSÍLEJTE ZBOŽÍ NA DOBÍRKU

  • Žádost o odstoupení od kupní smlouvy přiložte k zásilce a zároveň ji pošlete též na náš e-mail info@sport99.cz 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. č. +420 704 979 333 (Po-Pá 9-17 hod), či na e-mailové adrese info@sport99.cz 

Níže je Vám k dispozici formulář (ve Wordu nebo v pdf), který si můžete vytisknout, vyplnit a poslat spolu se zbožím.

Odstoupeni_od kupní_smlouvy - PDF formát

Odstoupení od kupní smlouvy - WORD formát

DOPRAVA ZBOŽÍ K NÁM

Zboží běžného typu (oblečení, chrániče, brusle a jiné menší sportovní vybavení) nám můžete zaslat těmito způsoby:

a) Českou poštou jako balík do BALÍKOVNY na adresu: Krmení pro zvířátkatř. Dr. Beneše 2, UNHOŠŤ, 27351, příjemce:  ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o.  (Tato adresa slouží pouze jako zasílací, není kontaktní adresou a není zde kamenná prodejna)

nebo

b) Zásilkovnou na výdejní místo: Příjemce: ATTRACTIVE COMMERCE s.r.o., výdejní místo ZÁSILKOVNY: Krmení pro zvířátka, tř. Dr. Beneše 2, Unhošť, 27351

c) Zboží většího rozměru nebo váhy (koloběžky a jiné): VŽDY NÁS NEJDŘÍVE KONTAKTUJTE NA TEL.: + 420 704 979333 . Zajistíme svoz od vás.

Zboží nikdy nezasílejte jako dobírku, taková zásilka nebude převzata.