DOPRAVA - informace a ceny

Při nákupu na našem eshopu můžete využít různé možnosti pro doručení vámi objednaného zboží. Zde vám přinášíme jejich přehled.
 
Zasilkovna_logo_WEB_nove 
 
Základní cena je 89,-Kč 
Zboží je zasláno na výdejní místo. Vybrat si můžete z více než 4300 výdejních míst služby Zásilkovna, z nichž některé mají otevřeno i o víkendech. Službou je možné zaslat balíky do 5kg váhy, nejdelší strana zásilky je max. 70cm, max.součet všech stran je 120cm. Kompletní přehled výdejních míst včetně otevíracích hodin najdete KLIKNUTÍM ZDE
 
 balíkovna
 
Základní cena je 59,-Kč 
Zboží je zasláno na pobočku České pošty. Vybrat si můžete z více než 580-ti výdejních míst Balíkovna. Službou zasíláme balíky do 5kg váhy, nejdelší strana zásilky je max. 70cm, max.rozměry jsou 70 x 50 x 50cm. Kompletní přehled výdejních míst najdete KLIKNUTÍM ZDE
 
KURÝRNÍ SLUŽBA 
Základní cena je 89,-Kč 
Zboží je zasláno přímo na vaši adresu, kterou si určíte při zadávání objednávky. Po odeslání zásilky si můžete balíček přesměrovat na výdejní místo.
 
 
Tatami, posilovací stroje a další nadměrné výrobky.
Výrobky, které patří k rozměrnějším, případně těžším produktům, zasíláme až po osobní domluvě se zákazníkem, kdy s vámi domluvíme nejvhodnější možný způsob dopravy. Z tohoto důvodu ceny dopravy uvedené při vytváření objednávky pro některé nadrozměrné zboží (tatami, posilovací stroje, apod.) nejsou platné a cena dopravy je sjednána následně osobně s vámi - viz text výše.