Novinky

BĚŽECKÉ VYBAVENÍ

S velkou radostí jsme rozšířili naši nabídku pro běhání výrobky značky SALMING. Běžecké boty pánské, dámské i dětské, včetně oblečení pro běhání od ponožek přes trička, mikiny, bundy, elasťáky až k řadě doplňků jako jsou např. běžecké batohy. Kdy jindy, než teď. Věříme, že si ZDE vyberete z široké nabídky kvalitního zboží značky SALMING a s radostí (ale i dřinou) si vylepšíte svou kondici. Tak hodně radosti při vaší aktivitě, stačí již jen KLIKNOUT ZDE.

Domácí trénink a posilování

Domácí posilování je jistě součástí života každého sportovce. Nyní je toto téma ještě aktuálnější. Řada sportovních oddílů proto nabízí, nejen svým členům, možnost online domácích tréninků. My se k tomu snažíme rozšiřovat pro vás naši nabídku, aby vaše domácí příprava mohla být maximálně efektivní. Co vše lze k tréninku od nás využít, najdete jednoduše ZDE

Hygiena je velké téma

Jistě to zná každý z vás. Od dětství až do dospělosti vás při sportu provází řada tréninkových pomůcek, chráničů, speciálního oblečení, tatami, lap, pytlů a jiného vybavení. Vše z toho, co je možné přinést domů, vám většinou vaše maminky, později vy sami, určitým způsobem udržují "provozuschopné" . Oblečení, kimona apod. se dá vyprat. A co s chrániči? S lapami a dalším vybavením? Dříve, či později, začne toto vybavení doprovázet jeden z výsledků vaší dřiny. A to zápach a samozřejmě baktérie, případně i plísně. Je to ještě ta lepší varianta, pokud se jedná o vybavení, které používáte pouze vy sami, ale né vždy tomu tak je a v oddílech, tělocvičnách, fitness se používají vybavení, která jdou z ruky do ruky, z nohy na nohu, z hlavy na hlavu. Často ani netušíte, kdo byl "ten před vámi". A že tady hrozí malér, je více než jasné. Pátrali jsme na trhu a dnes jsme do naší nabídky uvedli novinku, která umí řadu z těchto neviditelných tikajících a nebo již existujících problémů pomoci řešit. 

Řada probiotických přípravků RHINOC, nabízí individuální řešení pro každého. Pro každou podlahu, plochu, chrániče, tréninkovou pomůcku, boxerské pytle, lapy, helmy, obuv, brusle či oblečení ad. Díky svému složení ničí zápach, baktérie, plísně a dodává všemu příjemnou svěží vůni a při tom všem jsou tyto prostředky šetrné k přírodě, neboť jsou snadno biologicky rozložitelné.

Všechny tyto probiotické čistící přípravky mají společné jmenovatele, kterými jsou:

  • 100% bezpečné, hluboké mikroskopické a šetrné čištění, neškodící životnímu prostředí
  • pro veškeré vaše sportovní vybavení a vybavení, jako jsou sportovní podlahy, boxovací pytle / podložky, fitness vybavení atd.
  • účinně odstraňují nečistoty, skvrny od potu, nepříjemné pachy a přináší svěží vůni
  • snižují také riziko plísní, infekcí a špatných / patogenních bakterií
  • zcela bezpečné pro lidi a materiály, ze kterých jsou vaše tréninkové pomůcky a vybavení vyrobené
  • prospěšné pro životní prostředí díky použití milionů dobrých mikroorganismů, které jsou důležité ve sportovním prostředí
  • záruka 2 let trvanlivosti
  • bezpečná a biologická neutralizace zápachů
  • vhodné pro všechny druhy materiálů
  • KOMPLETNÍ NABÍDKU PROBIOTOCKÝCH ČISTIČŮ NAJDETE ZDE