OPRO POWER FIT WHITE/GOLD CHRÁNIČ ZUBŮ SENIOR

Kód: 892268004
Neohodnoceno
Značka: OPRO
1 090 Kč –3 %
Opro PowerFit white gold 1
1 090 Kč –3 % 1 050 Kč / ks
Skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Třívrstvý chránič zubů od společnosti Opro, s odolnou vnější vrstvou pro větší ochranu proti nárazu, s pružnou vnitřní vrstvou pro pohodlí a přizpůsobení a s „Air Spacers“ pro maximální účinek chrániče s nejlepší ochranou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHRÁNIČ ZUBŮ OPRO PowerFit bílá / zlatá
OPRO PowerFit je zcela nový typ chráničů zubů. Tento chránič zubů získal v roce 2018 Zlatou cenu ISPO, největší ocenění sportovního vybavení od poroty největšího sportovního veletrhu na světě. Inovace PowerFitu spočívá v jedinečném typu přizpůsobení, které zajišťuje, že se přizpůsobení a pohodlí PowerFitu přiblíží takovým typům přizpůsobeného chrániče zubů, tj. Chrániče zubů, který vám upraví přímo zubař, takže si téměř nevšimnete rozdílu. Při nasazování jsou dva dodané klipy umístěny kolem chrániče zubů. Po zahřátí ve vodní lázni kousnete zuby horní čelisti do chráničů zubů a pod nimi kousnete do bílého rovnátka. Díky tomu nedochází k žádnému poškození chrániče zubů ve spodní části, které by vás mohlo později rušit. Kraje chrániče se navíc blíží tvarovacím zubům formy, ve které je umístěn chránič zubů. Tyto tvarovací zuby zase velmi těsně přiléhají kolem chrániče zubů a po vašem kousnutí, dojde k jejich zúžení kolem vašeho chrániče. Díky tomu se chránič PowerFit pevně usadí kolem vašich zubů a padne jako ulitý.

Třívrstvý chránič zubů od společnosti Opro, s odolnou vnější vrstvou pro větší ochranu proti nárazu, s pružnou vnitřní vrstvou pro pohodlí a přizpůsobení a s „Air Spacers“ pro maximální účinek chrániče s nejlepší ochranou.

U tohoto chrániče je použita patentovaná unikátní lamelová technologie Opro. U modelu Opro není uvnitř krytu chrániče žádný gel, ale svislé lamely (ploutve). Tyto ploutve jsou poté rozloženy zuby během nastavování v horké vodě a pro maximální ochranu se ovíjejí kolem chrupu. To zabrání přebytečnému gelu, který obvykle uniká na stranu v komerčně dostupných chráničech zubů, aby nenarušil pohodlí a dobré držení na zubech.

Inovativní napínací zóny (tři malé zářezy rozložené na okraji chrániče zubů) také zajišťují, že se chránič může rozpínat se širokými zuby a stahovat se s úzkými zuby, myšlena je tím velikost čelisti. Dokonalý chránič zubů tak pasuje pro každého.

Kromě ochrany zubů poskytuje chránič zubů Opro také ideální ochranu proti poranění čelisti, obličeje a proti navazujícím otřesům mozku.

Nastavení: Přesně dodržujte dodané pokyny pro nastavení, abyste zajistili nejlepší usazení chrániče zubů.
Dodané pokyny jsou k dispozici v angličtině, němčině, francouzštině, italštině a španělštině. Dále je na zadní straně obalu vytištěn QR kód s odkazem na video pro úpravu.

Samozřejmostí je velký obal se zabezpečovacím uzávěrem.

Tento typ chrániče je určen pro starší než 10 let, není vhodný pro rovnátka
Materiál neobsahuje latex.

Zvláštnosti:
Součástí dodávky je uzavíratelná krabička na chránič zubů s ventilačními otvory
Platinová úroveň: maximální ochrana pro všechny kontaktní sporty, jako jsou bojová umění, ragby, fotbal, házená, basketbal, hokej, lakros a mnoho dalších
Opro je oficiálním sponzorem anglického rugbyového týmu, anglického národního hokejového týmu a mnoha individuálních sportovců
Vyrobeno v Anglii

 

Návod pro tvarování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: