OUTDOOR RING SPORT Boxovací pytel SUPER 140 x 40 cm 40 kg

Kód: RW-140OUT
Tip
Neohodnoceno
Značka: RING SPORT
2 490 Kč / ks
není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Profesionální boxovací pytel RING SPORT OUTDOOR je venkovní ručně plněný boxovací pytel textilní řezankou pro používání venku. Pytel má speciální kryt vrchní části, bránící zatékání vody do pytle, při výrobě jsou použité vodoodpudivé nitě. Při mrazu a nízkých okolních teplotách je potřeba uschovat. Pytel je řešením pro náročný trénink se silnými tvrdými údery stejně tak, jako pro tréninky zlepšování fyzické kondice, kardiotrénink. Díky ručnímu plnění je výplň rozmístěna rovnoměrně a nedochází tedy k případnému vytlučení pytle ani náročným vytrvalostním tréninkem. Celkovou délku pytle s řetězy 180 cm lze snadno pomocí karabiny nastavit dle potřeby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální boxovací pytel RING SPORT OUTDOOR je ručně plněný boxovací pytel textilní řezankou pro používání venku. Pytel má speciální kryt vrchní části, bránící zatékání vody do pytle, při výrobě jsou použité vodoodpudivé nitě. Při mrazu a nízkých okolních teplotách je potřeba uschovat. Pytel je řešením pro náročný trénink se silnými tvrdými údery stejně tak, jako pro tréninky zlepšování fyzické kondice, kardiotrénink. Díky ručnímu plnění je výplň rozmístěna rovnoměrně a nedochází tedy k případnému vytlučení pytle ani náročným vytrvalostním tréninkem. Celkovou délku pytle s řetězy 180 cm lze snadno pomocí karabiny nastavit dle potřeby.

Červený zpevňující pás po celém obvodu boxovacího pytle je určený ke zpevnění úchytů držících 4 řetězy pytle. Tato část pytle je mimořádně namáhaná a proto je nutné její extra zpevnění, aby boxovací pytel vydržel intenzívní kopy a údery.

Šněrovací uzávěr boxovacího pytle na horní části pytle zabezpečuje dokonalou odolnost proti roztrhnutí, či jinému poškození. Je překrytý speciálním krytem proti vniknutí vody do pytle.

Ocelová nýtovaná očka: šňůry na pytli procházejí ocelovými okrouhlými nýty s hladkým tvarem, který chrání toto šněrování před jeho přetrhnutím.

Řetězy: pytel je zavěšený na 4 mimořádně odolných svařovaných ocelových řetězech s otočnou vrchní částí, čímž je zabráněno zaplétání řetězů do sebe. Délka řetězů je samozřejmě lehce nastavitelná s použitím karabiny, která je součástí řetězů.

Těsnost pytle: pod vázáním se nachází ještě jedna vrstva materiálu, která zabezpečuje dokonalou těsnost celého výrobku.

Boxovací pytle společnosti Ring Sport jsou plněny RUČNĚ jejich vlastní metodou, která se skládá z několika vrstev bavlněných textilií a mikro gumy, což umožňuje maximální utlačení tohoto plnícího materiálu. Tím je zabezpečena požadovaná váha pytle a také jejich tvrdost, což je u pytlů vyráběných strojově velmi těžko dosažitelné. I díky tomu jsou tyto boxovací pytle dlouhodobě považované za nejlépe technologicky zpracované.

Ring Sport vynaložil nespočetné množství času stráveného při výrobě, vývoji a testování svých produktů pro různé druhy bojových sportů, čímž je dosaženo velmi vysoké kvality spojené s ohromnou odolností, trvanlivostí, tolik potřebnou pro tyto výrobky ve spojení s bezpečností sportovců. Výroba kvalitních, bezpečných a esteticky provedených výrobků je dlouhodobě hlavním posláním společnosti Ring Sport.

DOPORUČUJEME PŘIKOUPIT: PRUŽINA NA ZAVĚŠENÍ BOXOVACÍHO PYTLE - KLIKNI ZDE

Parametry:

 • Délka pytle: 140 cm
 • Průměr pytle: 40 cm
 • Váha pytle: 40 kg (může se mírně lišit)
 • Celková délka i s řetězy: 180 cm
 • Materiál: velmi kvalitní patentovaný 8-mi vrstvý materiál DRACOPLAV z oboustranného PVC
 • Kryt horní části pytle se šněrováním
 • Při šití jsou použité vodoodpudivé nitě 
 • Odolné svařované řetězy
 • Otočné závěsné oko zamezujicí zakroucení řetězů
 • Trojúhelníková montážní oka chrání popruhy proti poškození
 • Šněrovací horní otvor
 • Dvojité zpevněné dno s dodatečnými popruhy pro zvýšení pevnosti
 • NENÍ URČEN PRO VENKOVNÍ POUŽITÍ V MRAZU A NÍZKÝCH TEPLOTÁCH

 

 • Záruka 24 měsíců

Doplňkové parametry

Kategorie: PYTLE A HRUŠKY
Váha: 40kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: