ČISTIČ SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ, PODLAH RHINOC SPORT KONCENTRÁT 5L

Kód: RH 005
Neohodnoceno
Značka: Rhinoc
1 350 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Výkonný univerzální čistič, biologicky rozložitelný (koncentrát), sportovního vybavení, podlah, žíněnek, boxovacích pytlů, lap apod., speciálně vyvinutý pro šetrné, efektivní a 100% bezpečné čištění. Čistič  je mimořádně účinný, neškodný pro lidi a materiály, biologicky rozložitelný. Riziko nepříjemných pachů a růstu plísní je výrazně sníženo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

UNIVERZÁLNÍ ČISTIČ SPORTOVNÍHO VYBAVENÍ RHINOC SPORT KONCENTRÁT 5L

 • výkonný vysoce koncentrovaný biologický univerzální čistič využívající probiotika pro tělocvičny, dojo, fitness centra, sportovního klubu, motokárové dráhy, půjčovny lyží, bowlingového centra atd.
 • pro 100% bezpečné, hluboce mikroskopické a šetrné čištění k životnímu prostředí
 • pro veškeré vaše sportovní vybavení jako jsou tatami, sportovní podlahy, boxovací pytle / podložky, fitness vybavení atd.
 • účinně odstraňuje nečistoty, skvrny od potu, nepříjemné pachy a přináší svěží vůni
 • vytváří zdravé mikroflóry na površích, které snižují riziko plísní, infekcí a špatných / patogenních bakterií do 5 dnů po použití
 • zcela bezpečný pro lidi a materiály
 • dokonce prospěšný pro životní prostředí díky použití milionů dobrých mikroorganismů, které jsou důležité ve sportovním prostředí
 • vysoce koncentrovaný - 5 000 ml
 • biologicky rozložitelný - šetrný k přírodě
 • snadné použití - svěží vůně
 • prodlužuje životnost materiálů
 • dlouhá skladovatelnost / životnost (nejméně 2 roky)

 

ŘEŠENÍ PRO TĚLOCVIČNY A KLUBY

Jako majitel nebo manažer tělocvičny, dojo, fitness centra, sportovního klubu, motokárové dráhy, půjčovny lyží, bowlingového centra atd. chcete svým zákazníkům poskytovat ty nejlepší služby. Čisté, šetrné a zdravé prostředí je jedním z klíčových aspektů vašich služeb.

Vaši zákazníci očekávají, že budou používat, pronajímat si a pracovat s čistým sportovním náčiním a vybavením. Nechtějí nepříjemné pachy ani zápach. Žádné škodlivé bakterie. Žádné riziko infekcí. Nenabízíme žádné deodoranty, které maskují zápach ani chemické dezinfekční prostředky, které jsou škodlivé pro životní prostředí.

Speciálně pro vás a vaše zákazníky RHINOC Sport Performance, nabízíme řadu vysoce účinných čisticích prostředků. Některé z produktů jsou založeny na rostlinných extraktech. Některé využívají revoluční technologii zvanou probiotika, která hluboce čistí, stará se o pachy a snižuje riziko plísní a infekcí. Čisticí prostředky RHINOC Sport Performance jsou biologicky rozložitelné a dokonce příznivé pro životní prostředí.

POUŽÍVÁNÍ RHINOC® SportAll Purpose Cleaner

Naplnění nádoby s rozprašovačem - 500 ml láhev:

50 ml koncentrovaného produktu se přidá do 450 ml vlažné vody. Při stříkání povrchů, které mají být čištěny, použijte střídmě. Nečistoty otřete měkkým hadříkem nebo papírovým ručníkem. Koncentrát 1 l se rovná přibližně 20-25 doplňování stříkací láhve.

Použití 10 l kbelík:

100 ml pro normální čištění / 300 ml pro extrémně znečištěné povrchy.
Naplňte kbelík vlažnou vodou. Přidá se koncentrovaný produkt dle znečištění povrchů. Očistěte povrchy / materiály, vybavení jako obvykle; malé povrchy s měkkým hadříkem nebo papírovým ručníkem, větší plochy stíracím hadrem. 1 l koncentrovaného produktu odpovídá přibližně 4 - 10 kbelíkům (10 l).
Upozornění: Připravený čisticí roztok by měl být použit do 3 dnů. Zbytkový roztok může být vyhozen do odpadu - je to bezpečné pro životní prostředí.

V závislosti na množství nečistot na povrchu vyčistí 1 l připraveného, rozmíchaného roztoku plochu 10 m2. 5 l koncentrovaného produktu tak stačí na čištění o ploše 1500 - 5000 m2.

Chtěli bychom zdůraznit, že se jedná o univerzální čistič a lze jej použít nejen pro rohože, ale také pro čištění kompletního zařízení: stěny, podlahy, tatami, sportovní podložky, žíněnky, šatny, lavičky, vybavení, sportovní náčiní, pytle, lapy, doplňky atd.

Tento výkonný čistič je speciálně navržen pro efektivní a 100% bezpečné čištění všech typů povrchů. Čistič Rhinoc působí hlouběji, účinněji a déle než univerzální čisticí prostředky, díky svému obohacení probiotiky. Jejich použití je bezpečné k lidem, šetrné k životnímu prostředí, protože jsou biologicky rozložitelné. K dispozici jsou v koncentrované formě (1 L a 5 L) a nebo již připravené k použití s rozprašovačem (0,5 l).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: